Dogdance Summer Camp

Chceš cvičiť s tými najlepšími dogdancermi v krajine?

Dogdance Summer Camp na Duchonke je našim tradičným podujatím, ktoré organizujeme v júli už niekoľko rokov.
Zmena však tento rok nastane v tom, že budeme spolu všetci na jednej veľkej chate!
Chata má k dispozícii 6 izieb, pričom maximálna kapacita nášho kempu je 15 tímov.
Vzhľadom na veľký každoročný záujem uprednostňujeme tímy, ktoré už sú aspoň mierne pokročilé, resp. pes má zvládnutú aspoň základnú poslušnosť a je naučený na klietku. Agresívne psy sa kempu nesmú zúčastniť.

Prihláška bude do konca februára k dispozícii primárne členom Dogdancing Clubu, a ak zostanú voľné miesta, dáme ich k dispozícii verejnosti a v tomto evente.
Cena tábora: 190 eur (trénovné)
Cena ubytovania: 70 eur (4 noci, vrátane poplatku za psa)
Strava: bude sa platiť zvlášť, priamo na mieste. Je možné ubytovať sa aj zvlášť v rámci areálu Duchonky, alebo kempovať.
Cvičí sa v dvoch až troch blokoch za deň, jednotlivé tímy sú usporiadané do skupín na základe svojich znalostí a skúseností.
Večer nás čakajú skupinové aktivity, hry, a ak sa nebudete báť, tak aj nočný beh Duchonkou.
Prihláška bude zverejnená pre verejnosť: 28.2.2023 o 19:00.

Pre koho je tábor určený: Pre mládež vo veku od 12 rokov, psík by mal mať zvládnutú aspoň základnú poslušnosť a byť naučený na klietku

Kto tábor organizuje: Občianske združenie Dogdancing Club Slovakia, ktoré sa venuje rozvoju dogdancingu na Slovensku od roku 2011

Kontaktná osoba a zároveň lektorka č.1: Saša Vavrová (Tel: 0911 066 246), majsterka SR v heelworku 2016-2022, vicemajsterka Európy, účastníčka ME a MS v dogdancingu od roku 2012, reprezentantka SR v obedience na FMBB (Majstrovstvá sveta belg. ovčiakov) v roku 2019 (7. miesto v OB1), lektorka seminárov vo viacerých štátoch Európy a medzinárodná rozhodkyňa dogdancingu
Pracuje ako fotografka a PR managerka, zároveň externá pedagogička na strednej odbornej škole masmediálnej.

lektorka č 2: Monika Olšovská, špeciálna pedagogička na ZŠ, reprezentantka dogdancingu od roku 2012, vicemajsterka sveta vo freestyle 2022, medailistka z Crufts tri roky po sebe, lektorka seminárov vo viacerých štátoch Európy.

lektorka č. 3: Peťa Barborová, lektorka psích trikov a viacnásobná víťazka European Trick Show vo Viedni, reprezentantka SR v dogdancingu od roku 2017, zakladateľka OZ Doggo a organizátorka úspešných online trikových výziev.

Comments are closed.